Home // Het museum // Organisatie

Organisatie

Het Natuurhistorisch wordt geëxploiteerd door de Stichting Natuurhistorisch Museum Rotterdam (KvK 41129339; BTW-nummer 0071.78.967.B.01) die een fijne subsidierelatie heeft met de gemeente Rotterdam. De organisatie is klein en heeft twee hoofdafdelingen, het museum (dat tentoonstellingen organiseert, publiek ontvangt en de collectie beheert) en het ecologisch adviesbureau Bureau Stadsnatuur, dat de flora en fauna van Rotterdam in kaart brengt en commercieel, in opdracht van derden, (stads)ecologisch onderzoek uitvoert. 

De vaste staf van Het Natuurhistorisch (zie onder) wordt ondersteund door vrijwilligers die bijvoorbeeld aan de balie werken of nauw betrokken zijn bij het collectiebeheer (honorair conservatoren) en wetenschappelijk onderzoek (honorair onderzoekers). 

C.W. (Kees) Moeliker directeur moeliker@hetnatuurhistorisch.nl
B.W. (Bram) Langeveld MSc conservator langeveld@hetnatuurhistorisch.nl
drs S. (Shirley) Jaarsma coördinator educatie & publieksbegeleiding jaarsma@hetnatuurhistorisch.nl
drs L. (Liset) Stoffers coördinator educatie & publieksbegeleiding stoffers@hetnatuurhistorisch.nl
H.P. (Henry) van der Es collectiemanager vanderes@hetnatuurhistorisch.nl
J. (Jeroen) Bakker systeembeheerder bakker@hetnatuurhistorisch.nl
drs J.H.E.M. (Jeanette) Conrad hoofd interne zaken conrad@hetnatuurhistorisch.nl
R. (Rianne) van Lienden assistent interne zaken vanlienden@hetnatuurhistorisch.nl
H. (Thouria) Hammouta medewerker front office hammouta@hetnatuurhistorisch.nl
S. (Sunaina) Jokhoe medewerker front office jokhoe@hetnatuurhistorisch.nl
ing. R.M. (Rochus) Biesheuvel bibliothecaris biesheuvel@hetnatuurhistorisch.nl
ing. N. (Niels) de Zwarte adjunct-directeur & hoofd bSR dezwarte@bureaustadsnatuur.nl
A. (André) de Baerdemaeker ecoloog bSR debaerdemaeker@bureaustadsnatuur.nl
vacature ecoloog bSR
drs W. (Wouter) Moerland ecoloog bSR moerland@bureaustadsnatuur.nl
R.W.G. (Remko) Andeweg stadsbotanicus bSR andeweg@bureaustadsnatuur.nl
ir G. (Garry) Bakker ecoloog bSR bakker@bureaustadsnatuur.nl
N. (Niels) Godijn ecoloog bSR godijn@bureaustadsnatuur.nl