Contact | Wie is Wie

Bezoek en postadres: Westzeedijk 345, 3015 AA  Rotterdam

De medewerkers van het museum zijn te bereiken via het algemene telefoonnummer 010 4364222. Het faxnummer is 010 4364399 en het algemene e-mailadres is info(at)hetnatuurhistorisch.nl.

C.W. (Kees) Moeliker directeur moeliker@hetnatuurhistorisch.nl
B.W. (Bram) Langeveld MSc conservator langeveld@hetnatuurhistorisch.nl
drs S. (Shirley) Jaarsma coördinator educatie & publieksbegeleiding jaarsma@hetnatuurhistorisch.nl
drs L. (Liset) Stoffers medewerker educatie & publieksbegeleiding stoffers@hetnatuurhistorisch.nl
H.P. (Henry) van der Es collectie-registrator vanderes@hetnatuurhistorisch.nl
J. (Jeroen) Bakker systeembeheerder bakker@hetnatuurhistorisch.nl
drs J.H.E.M. (Jeanette) Conrad hoofd interne zaken conrad@hetnatuurhistorisch.nl
R. (Rianne) van Lienden assistent interne zaken vanlienden@hetnatuurhistorisch.nl
ing. R.M. (Rochus) Biesheuvel bibliothecaris biesheuvel@hetnatuurhistorisch.nl
ing. N. (Niels) de Zwarte adjunct-directeur & hoofd bSR dezwarte@bureaustadsnatuur.nl
A. (André) de Baerdemaeker medewerker bSR debaerdemaeker@bureaustadsnatuur.nl
ir. M.A.J. (Mark) Grutters medewerker bSR grutters@bureaustadsnatuur.nl
W. (Wouter) Moerland Msc. medewerker bSR moerland@bureaustadsnatuur.nl
R.W.G. (Remko) Andeweg medewerker bSR andeweg@bureaustadsnatuur.nl
ir G. Bakker (Garry) medewerker bSR bakker@bureaustadsnatuur.nl
A. (Ans) Meeuwsen data-verwerker bSR
R. (Roel) de Graaf data-verwerker bSR