Contact | Wie is Wie

Bezoek en postadres: Westzeedijk 345, 3015 AA  Rotterdam

De medewerkers van het museum zijn te bereiken via het algemene telefoonnummer 010 4364222. Het faxnummer is 010 4364399 en het algemene e-mailadres is info(at)hetnatuurhistorisch.nl.

C.W. (Kees) Moeliker directeur moeliker@hetnatuurhistorisch.nl
B.W. (Bram) Langeveld MSc conservator langeveld@hetnatuurhistorisch.nl
drs S. (Shirley) Jaarsma coördinator educatie & publieksbegeleiding jaarsma@hetnatuurhistorisch.nl
drs L. (Liset) Stoffers coördinator educatie & publieksbegeleiding stoffers@hetnatuurhistorisch.nl
P.M. (Marga) Vroege museumdocent vroege@hetnatuurhistorisch.nl
H.P. (Henry) van der Es collectiemanager vanderes@hetnatuurhistorisch.nl
J. (Jeroen) Bakker systeembeheerder bakker@hetnatuurhistorisch.nl
drs J.H.E.M. (Jeanette) Conrad hoofd interne zaken conrad@hetnatuurhistorisch.nl
R. (Rianne) van Lienden assistent interne zaken vanlienden@hetnatuurhistorisch.nl
S. (Sunaina) Jokhoe medewerker front office jokhoe@hetnatuurhistorisch.nl
H. (Thouria) Hammouta medewerker front office hammouta@hetnatuurhistorisch.nl
J.M. (Meroen) Klarenbeek medewerker onderhoud klarenbeek@hetnatuurhistorisch.nl
ing. N. (Niels) de Zwarte adjunct-directeur & hoofd bSR dezwarte@bureaustadsnatuur.nl
R. (Sohni) Harhangi medewerker administratie bSR harhangi@bureaustadsnatuur.nl
A. (André) de Baerdemaeker ecoloog bSR debaerdemaeker@bureaustadsnatuur.nl
R. (Rens) de Boer MSc ecoloog bSR deboer@bureaustadsnatuur.nl
W. (Wouter) Moerland Msc. ecoloog bSR moerland@bureaustadsnatuur.nl
R.W.G. (Remko) Andeweg stadsbotanicus bSR andeweg@bureaustadsnatuur.nl
ir G. (Garry) Bakker ecoloog bSR bakker@bureaustadsnatuur.nl
S.D. (Sander) Elzerman MSc ecoloog bSR elzerman@bureaustadsnatuur.nl