Zoeken

Medewerkers

De medewerkers van het museum zijn te bereiken via het algemene telefoonnummer 010 4364222. Het algemene e-mailadres is info@hetnatuurhistorisch.nl. De vaste staf van Het Natuurhistorisch (zie onder) wordt ondersteund door vrijwilligers die bijvoorbeeld aan de balie werken of nauw betrokken zijn bij het collectiebeheer (honorair conservatoren) en wetenschappelijk onderzoek (honorair onderzoekers). 

C.W. (Kees) Moeliker
directeur

info@hetnatuurhistorisch.nl

B.W. (Bram) Langeveld MSc
conservator

langeveld@hetnatuurhistorisch.nl

drs L. (Liset) Stoffers
coördinator educatie & publiek

stoffers@hetnatuurhistorisch.nl

drs S. (Shirley) Jaarsma
hoofd publiekszaken | coördinator tentoonstellingen & publiek

jaarsma@hetnatuurhistorisch.nl

A. (Anne) van Hazel MA
medewerker tentoonstellingen & publiek

hazel@hetnatuurhistorisch.nl

G. (Glenneth) Sarkam BSc
coördinator diversiteit en inclusie

sarkam@hetnatuurhistorisch.nl

P.M. (Marga) Vroege
museumdocent

vroege@hetnatuurhistorisch.nl

S. (Sunaina) Jokhoe
medewerker front office

jokhoe@hetnatuurhistorisch.nl

J. (Jeroen) Bakker
systeembeheerder

bakker@hetnatuurhistorisch.nl

drs J.H.E.M. (Jeanette) Conrad
hoofd algemene zaken

conrad@hetnatuurhistorisch.nl

C.A.M. (Rianne) van Lienden
assistent algemene zaken

vanlienden@hetnatuurhistorisch.nl

H. (Thouria) Hammouta
medewerker front office

hammouta@hetnatuurhistorisch.nl

Y. (Yasin) Amarnis
baliemedewerker

amarnis@hetnatuurhistorisch.nl

ing. N. (Niels) de Zwarte
adjunct-directeur & hoofd Bureau Stadsnatuur

dezwarte@bureaustadsnatuur.nl

A. (André) De Baerdemaeker
ecoloog Bureau Stadsnatuur

debaerdemaeker@bureaustadsnatuur.nl

W. (Wouter) Moerland MSc
ecoloog Bureau Stadsnatuur

moerland@bureaustadsnatuur.nl

R.W.G. (Remko) Andeweg
stadsbotanicus Bureau Stadsnatuur

andeweg@bureaustadsnatuur.nl

ir G. (Garry) Bakker
ecoloog Bureau Stadsnatuur

bakker@bureaustadsnatuur.nl

ir E. (Evelien) van Doorn
ecoloog Bureau Stadsnatuur

vandoorn@bureaustadsnatuur.nl

S.D. (Sander) Elzerman MSc
ecoloog Bureau Stadsnatuur

elzerman@bureaustadsnatuur.nl

M. (Mayke) de Vos
ecoloog Bureau Stadsnatuur

devos@bureaustadsnatuur.nl

R. (Sohni) Harhangi
medewerker administratie Bureau Stadsnatuur

harhangi@bureaustadsnatuur.nl

A. (Anibal) Lizardo
Medewerker Onderhoud