Medewerkers

De medewerkers van het museum zijn te bereiken via het algemene telefoonnummer 010 4364222. Het algemene e-mailadres is info@hetnatuurhistorisch.nl. De vaste staf van Het Natuurhistorisch (zie onder) wordt ondersteund door vrijwilligers die bijvoorbeeld aan de balie werken of nauw betrokken zijn bij het collectiebeheer (honorair conservatoren) en wetenschappelijk onderzoek (honorair onderzoekers). 

C.W. (Kees) Moeliker
directeur

moeliker@hetnatuurhistorisch.nl

B.W. (Bram) Langeveld MSc
conservator

langeveld@hetnatuurhistorisch.nl

drs S. (Shirley) Jaarsma
coördinator educatie & publieksbegeleiding

jaarsma@hetnatuurhistorisch.nl

drs L. (Liset) Stoffers
coördinator educatie & publieksbegeleiding

stoffers@hetnatuurhistorisch.nl

P.M. (Marga) Vroege
museumdocent

vroege@hetnatuurhistorisch.nl

H.P. (Henry) van der Es
collectie-registrator

vanderes@hetnatuurhistorisch.nl

J. (Jeroen) Bakker
systeembeheerder

bakker@hetnatuurhistorisch.nl

drs J.H.E.M. (Jeanette) Conrad
hoofd interne zaken

conrad@hetnatuurhistorisch.nl

C.A.M. (Rianne) van Lienden
assistent interne zaken

vanlienden@hetnatuurhistorisch.nl

S. (Sunaina) Jokhoe
medewerker front office

jokhoe@hetnatuurhistorisch.nl

H. (Thouria) Hammouta
medewerker front office

hammouta@hetnatuurhistorisch.nl

J.M. (Meroen) Klarenbeek
medewerker onderhoud

klarenbeek@hetnatuurhistorisch.nl

ing. N. (Niels) de Zwarte
adjunct-directeur & hoofd Bureau Stadsnatuur

dezwarte@bureaustadsnatuur.nl

A. (André) De Baerdemaeker
ecoloog Bureau Stadsnatuur

debaerdemaeker@bureaustadsnatuur.nl

R. A. (Rens) de Boer MSc
ecoloog Bureau Stadsnatuur

deboer@bureaustadsnatuur.nl

W. (Wouter) Moerland MSc
ecoloog Bureau Stadsnatuur

moerland@bureaustadsnatuur.nl

R.W.G. (Remko) Andeweg
stadsbotanicus Bureau Stadsnatuur

andeweg@bureaustadsnatuur.nl

ir G. (Garry) Bakker
ecoloog Bureau Stadsnatuur

bakker@bureaustadsnatuur.nl

S.D. (Sander) Elzerman MSc
ecoloog Bureau Stadsnatuur

elzerman@bureaustadsnatuur.nl

R. (Sohni) Harhangi
medewerker administratie Bureau Stadsnatuur

harhangi@bureaustadsnatuur.nl

Museum gesloten | closed

Het Natuurhistorisch is in verband met de coronamaatregelen voorlopig gesloten.

Het Natuurhistorisch gaat online doodleuk door! Bezoek 'Museum Online' op onze website.

Wij kunnen in deze coronatijd best wel wat vrienden gebruiken! Meld je hier aan en ontvang het boek 'Natuurschatten' als welkom. 

Voor kinderen is er een gratis zoekkaart waarmee je buiten (en later als het museum weer open is) ook in het museum naar stadsdieren kunt speuren.